• ico-akustika.png

  Akustika

  Počujete? Nie? Tak to určite máte vynikajúci sadrokartónový systém! Vďaka nemu sú aj situácie, keď majú najjemnejšie tóny čaro zvuku motorovej píly, vyriešené ľahko. Nakoniec, nie všetko je pre vaše uši, zaslúžia si pohodlie! So sadrokartónovými stenami počujete len to, čo chcete.

 • ico-tepelno-izolacne-vlastnosti.png

  Tepelno-izolačné vlastnosti

  Protiklady sa priťahujú, preto k mrazivej kráse zimy rozhodne patrí príjemné teplo, do ktorého sa môžete vrátiť. Sadrokartón vám ho postráži, takže pred vami zbytočne neunikne len tak hore komínom. Vďaka tomu nestratíte peniaze za zbytočne vysoké vykurovacie náklady, ale iba „husiu kožu“, ktorú by vám priniesol nepríjemný chlad.

 • ico-unosnost-pri-zatazeni.png

  Únosnosť pri zaťažení

  Neviete, či sa rozhodnúť pre sadrokartón? Váhanie je zbytočné, pretože vaše požiadavky sa tu berú do úvahy a premieňajú na skutočnosť. Tento materiál unesie aj veci, ktoré majú svoju váhu. Zavesiť na sadrokartón plnú poličku už nie je odvaha. Praktické riešenia vždy zavážia, preto majú u nás jednoznačnú prevahu.

 • ico-hladkost-povrchu.png

  Hladkosť povrchu

  Hravo si poradíte s nerovnosťami a hladko vykorčuľujete z problémov, ktoré sa dostali na povrch. Povrchová úprava sadrokartónu to zariadi. Ak potrebujete, vaša stena bude rovná a čistá ako ľadová plocha, na ktorej ide všetko ako po masle. Jednoducho sa trafíme do vašich požiadaviek.

 • ico-protipoziarne-vlastnosti.png

  Protipožiarne vlastnosti

  Keď preskočí iskra, nemusí to byť vždy príjemné. Hlavne, ak sa to týka vašich elektrospotrebičov. Ak to v zápale povinností náhodou neustrážite, môže vám byť poriadne horúco. Sadrokartón je pripravený aj na takéto situácie. Má vynikajúce protipožiarne vlastnosti, takže pár stupňov navyše ho tak ľahko do „horúcich pekiel“ nepošle. Nemaľujte však zbytočne čerta na stenu, radšej sa poistite tým, čo pre vás urobíme.

 • ico-farebne-variacie.png

  Farebné variácie

  Nechcete, aby bol váš svet čierno-biely? Teraz už na to nepotrebujete ani ružové okuliare. Bude mať presne takú farbu, akú si predstavujete. Máme k dispozícii pestrú paletu. Dovoľte sadrokartónu vyfarbiť sa naplno a urobiť vašu farebnú fantáziu skutočnosťou.

 • ico-seizmicita.png

  Seizmicita

  Bojíte sa zemetrasenia? Aj my! Preto pracujeme so sadrokartónom, ktorý vydrží viac. Ak sa vám jedného dňa z akýchkoľvek dôvodov roztrasie zem pod nohami, nemusí to dopadnúť otrasne. Stačí mať okolo seba správny druh steny, ktorá nestojí na „vratkých nohách“. Pri sadrokartóne vám to radi zaručíme.

Váš prehliadač je už zastaralý !

Aktualizujte si prosím Váš prehliadač, aby ste stránku videli korektne. Aktualizovať teraz

×